Yıl 2008 Efeler diyarı Aydın'a ilk atılan adım... 

Kurumsal olarak misyonumuz dürüstlükten ödün vermeden müşterilerimiz icin güncel çözümler üretmek olmuştur.

Pixelart Reklam Ajansı, gelenekten kopmadan geleceği ve onun getirdiği teknolojik yenilikleri de takip etmeyi bilmiş; bilişim çağını, faaliyet gösterdiği mecralara başarıyla taşıyabilmiş bir firmadır. Pixelart Reklam Ajansı olarak bir taraftan çağın gereksinimleri gereği sosyal medya internet reklamcılığı dijital tasarımlar web sitesi vb alanlarda da gözardı edilemeyecek kadar yol katetmiştir. 

 

Pixelart Reklam Ajansı diyor ki;

"Her şey tasarlanmıştır ancak birkaç şey iyi tasarlanmıştır” felsefesiyle tasarımlarımızda en iyiye ulaşabilmek için titizlikle çalışıyoruz. Tasarımlara can verirken, ortaya çıkan son ürünün yapılan tasarımla birebir aynı olması için özenle, kusursuz kodlar yazıyoruz. Aklınızda bir proje, tasarım veya ürün varsa onun en iyisini yapmak bizim işimiz.


Firmamız bilişim sektöründe yazılım, açık kaynak yazılımları Linux GNU, tasarım ve teknik danışmanlık, internet hizmetleri, e-ticaret ve sosyal ağ yönetimi, özellikle KOBİ' lere yönelik olarak; e-ticaret çözümleri, Erp çözümleri, web tasarım çözümleri, sosyal medya yönetimi, firmaya özel yazılım çözümleri, kurumsal kimlik çalışmaları ve tanıtım amaçlı reklam hizmetleri (katalog, broşür, tv reklamı vb) alanlarında faaliyet göstermektedir. Hizmetlerini orta ölçekli firmalara ve kurumsal firmalara hizmet vermenin yanı sıra yurt dışında da hizmet vermektedir. Düşük verimli, sorunları ve maliyeti çok yüksek sistemler yerine modern, üstün özellikleri ile kullanıcısına her zaman en son teknolojiyi en güncel şekilde sunan teknolojiler kullanılacak şekilde yer değişiminin sağlanması üzerine dönüşüm projesi, teknolojide mali giderleri optimum düzeylere indirebilecek, aynı zamanda en son teknolojiyi son kullanıcıya sunabilecek verimli sistemleri kurumsal ticari yapıların hizmetine sunmayı amaçlamaktayız.


EKİBİMİZ

 • ENES TAMNAN

  Founder

  "Biz olmadan sizi fark edemezler"

 • FATİH İZİN

  Graphic Designer

  "Yaşam için nefes almak neyse programlarda benim için öyle"

 • BUKET ÜNLÜ

  Art Director | Graphic Designer "Renkler her dili konuşur"
 • İRFAN CANO

  Marketing Manager

  "Özlem duyduğunuz bir hizmeti alamadığınızı mı düşünüyorsunuz? Bıktınız mı? O zaman doğru yerdesiniz" 


 • TÜRKEL KORAY

  Software Engineer "Pixelart'ı tercih ettim. Çünkü Pixelart Tam Hizmet Ajansı ve hep yenilikçi."

MENÜ